Opieka domowa w całej Małopolsce!

Home Care Service zwiększa zasięg świadczonych usług! Obecnie zarówno Opieka stała, jak i Opieka na godziny są dostępne dla osób starszych z całej Małopolski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do skontaktowania się z nami – gwarantujemy udaną współpracę!

 

Nieustannie powiększamy bazę współpracujących z nami fachowych opiekunek osób starszych. Dzięki temu mogliśmy rozszerzyć naszą ofertę na obszar całego województwa małopolskiego. Zapraszamy zatem seniorów potrzebujących profesjonalnej opieki oraz ich rodziny do skontaktowania się nami.

Z przyjemnością podejmiemy się świadczenia usług opiekuńczych w miastach takich jak Tarnów, Nowy Sącz, Olkusz czy Chrzanów. Przyjmujemy zlecenia również z mniejszych miejscowości.

Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zasięgu i charakteru świadczonych usług oraz ich warunków, prosimy o kontakt. Pracownicy Home Care Service przyjadą pod wskazany przez Państwa adres i szczegółowo wyjaśnią zasady opieki stałej oraz czasowej. Z uwagą wysłuchają również Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy!

DE