Home Care Service przyłącza się do akcji Zdrowi Wiekowi

Zdrowi Wiekowi to ogólnopolska kampania na rzecz polepszenia komfortu życia osób starszych. Home Care Service został partnerem akcji, która skierowana jest do osób opiekujących się osobami starszymi oraz seniorów.

Akcja Zdrowi Wiekowi ma na celu edukowanie w kwestii oswajania starości i wdrażania zdrowych nawyków w III Wieku. Uczy jak radzić sobie w przypadku chorób i dolegliwości związanych ze starością. Home Care Service zdecydowało o udostępnieniu własnych ekspertów, którzy udzielą rad związanych z fizjoterapią i rehabilitacją za pośrednictwem portalu www.zdrowiwiekowi.pl  Specjalistów z Home Care Service spotkać będzie można także na spotkaniach organizowanych w ramach akcji.

Zapraszamy do śledzenia strony naszego partnera oraz do zapoznania się z pierwszym z serii artykułów naszego fizjoterapeuty, dotyczącej rehabilitacji po udarze. Do najczęstszych objawów tego schorzenia należy niedowład lub nawet całkowity paraliż, zaburzenia mowy czy też porażenie ustno-twarzowe. Odpowiednio wczesne zareagowanie warunkuje powrót do pełnej sprawności. Dlatego niezbędna jest rehabilitacja, która powinna rozpocząć się jak najszybciej po przebytym udarze. Więcej na ten temat przeczytać można tutaj: www.zdrowiwiekowi.pl/rehabilitacja

DE