Opieka nad osobami starszymi - fachowo i z sercem

Rehabilitacja

Skuteczna rehabilitacja wymaga fachowej wiedzy oraz uważnego wsłuchiwania się w potrzeby pacjenta. Zrozumienia charakteru dolegliwości oraz obaw i ograniczeń rehabilitowanej osoby. Troski okazywanej na każdym etapie współpracy z podopiecznym. Właśnie takie podejście do pracy z pacjentem cechuje wykwalifikowanych współpracowników Home Care Service.

Doświadczony i profesjonalny rehabilitant może znacząco poprawić stan zdrowia osób, które oddają się jego opiece po doznaniu urazu, wylewu lub zapadając na inne poważne choroby. Ogólna rehabilitacja usprawniająca pomaga również seniorom, którzy mają problem z samodzielnym poruszaniem się i samodzielną aktywnością fizyczną.

 

Pragnąc Państwu pomóc w tak ważnym obszarze życia jak zdrowie i opieka nad osobami potrzebującymi wsparcia, z przyjemnością polecamy usługi naszych współpracowników – sprawdzonych rehabilitantów z bogatym doświadczeniem m.in. w rehabilitacji osób starszych i obłożnie chorych.

 

 

Profesjonalne masaże i zabiegi (również w domu pacjenta) szczególnie doradzamy seniorom:

  • z gojącymi się złamaniami kości
  • po urazach
  • po przebytym wylewie lub udarze
  • długotrwale leżącym

 

Podczas rehabilitacji możliwe jest również wykorzystanie aparatu Viofor JPS System. Wytwarzane przez urządzenie zmienne pole magnetyczne korzystnie wpływa na gojenie się złamań i urazów. Działa też przeciwbólowo i reguluje ciśnienie, pomagając chorym cierpiącym na cukrzycę.

 

Usługę realizujemy we współpracy z naszym sprawdzonym partnerem. Osoby zainteresowane rehabilitacją prosimy o kontakt mailowy pod adresem rehabilitacja@opiekadomowa.pl. Klienci naszej agencji już na powitanie otrzymują 20 proc. rabatu!

Nasza oferta: Opieka nad osobami starszymi na terenie Krakowa. Opiekunki osób starszych Kraków i okolice. Opieka domowa nad osobą starszą na stałe i na godziny.
Teraz jesteśmy także na Śląsku i Mazowszu: Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Rybnik, Zabrze, Mysłowice, Sosnowiec, Gliwice, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Warszawa, Mazowsze.